UPOZORNĚNÍ

Ve věci zapůjčení základny nás kontaktujte výhradně prostřednictvím emailové adresy uvedené v kontaktech. Děkujeme za pochopení.
 
Upozorňujeme všechny zájemce o zapůjčení základny, že od 1. 1. 2020 se mění podmínky i poplatek za zapůjčení.
 
Dále upozorňujeme, že základnu půjčujeme pouze na akce s dětmi. Na akce pro dospělé základnu (ani pozemky) nepůjčujeme. To platí i pro rodinné oslavy, svatby, oslavy Silvestra, oslavy narozenin apod. Pozemky patřící k základně nepůjčujeme ani na parkování vozidel, skladování materiálu, apod. V těchto záležitostech nás prosím nekontaktujte. Děkujeme za pochopení.
 
 

Rekonstrukce střechy

V roce 2006 byla celkovým nákladem 325.000 Kč provedena rekonstrukce střechy, rekonstrukce skladu nářadí a dřeva a přípravny otopu. Celá akce byla realizována za finanční podpory Jihočeského kraje, který přispěl částkou 250.000 Kč. Děkujeme.

Rekonstrukce schodiště a výměna oken

Začátkem tohoto roku se Pionýrské centrum Český Krumlov přihlásilo do grantového programu Jihočeského kraje, který byl učen na rekonstrukce a opravy kluboven a základen. Náš projekt, zahrnoval opravu schodistě a výměnu oken na táborové základně Třísov - Hamr. Jihočeský kraj náš projekt podpořil. Po důkladných přípravách a po skončení posledního tábora zavládl na táborové základně čilý stavební ruch. Za své vzalo staré dřevěné schodiště, které bylo nahrazeno novým železobetonovým, opatřeným dlažbou. Součástí projektu byla i výměna starých oken, která se v mnoha případech nedala již otevírat. Stará okna jsme nahradili plastovými, přičemž se nám podařilo zachovat jejich členění.Citlivým výběrem oken, nebyl narušen charakter budovy.
Na tuto etapu rekonstrukce táborové základny Třísov - Hamr jsme celkově vynaložili 250.009Kč, přičemž Jihočeský kraj přispěl částkou 200.000Kč. Děkujeme.
 
 
 

Základna dostala nový kabát

V měsíci dubnu 2010 zahájili a také dokončili dobrovolní pracovníci pionýrských skupin, které jsou zakladateli Pionýrského centra Český Krumlov opravu fasády na objektu táborové základny Třísov Hamr. Cesta to byla dlouhá a náročná, ale i když je převážná část budovy opatřena zatím jen „hrubou“ omítkou je výsledek velmi dobrý a přispěl k zlepšení vzhledu objektu. Děkujeme všem, kdo se na opravě podíleli, bez jejich pomoci bychom takovou akci nezvládli.

Třísovský Hamr na historické fotografii